Nasz firma ma już ponad 20 lat. Wielu klientów ocenia nas przez pryzmat dostarczanych marek reklamowych takich jak np: James Harvest Sportswear.
Ciekawa kolekcja odzieży firmowej w bardzo przystępnych cenach, Harvest w wśród której znajdziecie koszulki, polo z haftem lub sitem, które często zamawiane są przez różne firmy.
Relacje z naszymi odbiorcami układają się bardzo dobrze a szczególnie jeśli chodzi o te renomowaną szwedzką markę Harvest ubrań reklamowych.
Ważne jest to że produkty Harvesta są idealne do zdobienia metodami, które dają gwarancje trwałości czyli haftem komputerowym, transferem i sitodrukiem.
Klienci którzy wybrali markę Harvest wracają do nas na ponowne zakupy. Świadczy to o tym, że ten dopracowany produkt pod każdym względem znakomicie spisywał się w okresie użytkowania. Koszulki, polary, kurtki oraz polo i soft shell stanowią pewny zakup i dobrze wydane pieniądze.

Jako Pro-Activ sprzedajemy tę markę z pełną odpowiedzialnością mając nadzieję, że ubrania reklamowe i odzież firmowa na ponowienie zakupów w naszej firmie. Stosujemy najnowocześniejsze, dostępne nadruki i inne metody oznakowania produktów logiem klienta. Gdyby Państwo chcieli dowiedzieć się więcej na temat tego brandu prosimy o kontakt. Warto zaufać tej marce.